Manažér v eventovej spoločnosti HAVE FUN EVENTS, s.r.o.

HAVE FUN EVENTS, s.r.o.

Miesto práce
Vinicné pri Pezinku, Viničné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda bude po skúšobnej dobe zvýšená. Je tu možný rast odmeny za prácu a zaujímavé provízie zo zrealizovaných akcií na základe výkonu a schopností. V spoločnosti je možnosť pri vysokom pracovnom výkone, vysokej miere samostatnosti, zodpovednosti a spoľahlivosti časom dosiahnuť nadštandardnú odmenu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec - event manažér / junior event manažér, ktorý sa stará o plynulý chod eventovej spoločnosti, ktorá je na trhu už 15 rokov s viac ako 70-timi vlastnými športovo-zábavnými a teambuildingovými aktivitami a cez 1000 zrealizovaných akcií a tiež lukostreleckým klubom, ktorý profesionálne zabezpečuje tréningy lukostreľby, streľby z kuše), komunikuje neustále s novými i existujúcimi klientami aj partnerskými spoločnosťami, spracúva dopyty od klientov a partnerov do cenových ponúk na mieru, snaží sa každú ponuku priblížiť predstave klienta kreatívnou prácou, kombinovaním aktivít, možností a pochopením potrieb klientov, zabezpečuje realizáciu objednávok od firemných aj individuálnych klientov a vyhľadáva nové príležitosti na aktivity i nových klientov a rozšírenie možností spolupráce. Kľúčová je na tejto práci intenzívna dennodenná komunikácia s klientmi, partnermi a dodávateľmi, vytváranie cenových ponúk a kreatívnych programových ponúk na športové firemné akcie a športové teambuildingy, plánovanie, organizovanie akcií a teambuildingov, zabezpečovanie personálu na akcie, čiastočne aj predajná a propagačná činnosť, marketingové činnosti cez webstránky, sociálne média, katalógy atď. Realizuje telefonické hovory, emailovú komunikáciu a osobné obchodné stretnutia s klientmi ohľadne akcií, komplexne riadi a zabezpečuje firemné akcie od dopytu až po ich úspešnú realizáciu, dohľad nad animátormi a priebehom každej veľkej akcie, koordinuje externých zamestnancov, dáva im inštrukcie, vykonáva ich riadenie a kontrolu na akciách, spracúva fakturáciu za akcie a vykonáva všetky ďalšie činnosti spojené s fir. akciami ako sú marketingové činnosti, editácia web stránok, uverejňovanie na FB, Instagram, komunikácia s grafikom, rôzne doplnkové administratívne činnosti súvisiace s činnosťou firmy. Každodennou súčasťou práce je aj komunikácia s klientmi ohľadne športových kurzov (hlavne lukostreľby, komunikuje rôzne balíky služieb), zabezpečovanie trénerov na kurzy a ich spájanie so zákazníkmi, alokovanie trénerov na kurzy do haly a do vonkajšieho areálu, komunikácia s inými spoločnosťami ponúkajúce zážitky, administratívne dokončovanie dopytov. Komunikácia s klientami pri objednávaní športových služieb, kurzov, vystavovanie poukážok a koordinuje využitie vonkajšieho i vnútorného športového areálu spoločnosti, ktoré sú strelnicami na lukostreľbu ako aj zároveň eventovými priestormi.

Zaujímavá a živá dynamická manažérska práca v oblasti individuálnej športovej činnosti a športových kurzov lukostreľby a inteligentnej tímovej zábavy a ucelených programov na teambuildingových akciách pre dospelých hlavne orientovaná na živú, zábavnú, kreatívnu a prozákaznícky orientovanú komunikáciu, ktorá posúva ďalej človeka komunikačne aj osobnostne, manažér realizuje rozmanité manažérske činnosti z takmer všetkých oblastí manažmentu. Práca event manažéra je úplným opakom stereotypnej a pokojnej práce, prakticky eventový manažér každý deň rieši nové úlohy a výzvy, ktoré športové kurzy a firemné akcie prinášajú. Práca zahŕňa aj občasné cestovanie po Slovensku na rôzne teambuildingy počas celého roka (niekedy aj cez víkend), pohyblivá pracovná doba, odmeňovanie na základe výsledku a schopností, zhora nelimitované. Manažér firemných akcií a teambuildingov má vysokú mieru samostatnosti a kompetencií, pri nástupe absolvuje úvodné zaškolenie, ďalšie zaškoľovanie sa realizuje neustále a priebežne popri výkone práce. Väčšina práce je vykonávaná v kancelárii v obci Viničné, kde je aj naša eventová hala a čiastočne v mieste výkonu firemných akcií a návštevy u klientov a dodávateľov.

Práca je vhodná aj pre absolventa ale len s praxou minimálne 2 roky v administratíve (ktorý študoval diaľkovo)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne ak je prax s organizáciou akcií, eventov, prax so zariaďovaním spoločenských udalostí. Táto pozícia nie je vôbec vhodná pre denného študenta. Nie je vhodná ani ako práca popri inej práci, vyžaduje sa plná angažovanosť uchádzača.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

organizácia podujatí, eventov, akcií, teambuildingov

Počet rokov praxe

2

Otvorený extrovertný pozitívny typ zodpovedného človeka, ktorý je samostatný a spoľahlivý, vysoko komunikačne zdatný, ktorý rád a otvorene veľmi často komunikuje s ľuďmi, šport a zábava jej/mu je vnútorne veľmi blízka a chce tieto služby administratívne zabezpečovať pre iných ľudí a firmy, je čestná/ý, má rada/rád výzvy, realizuje a skúša nové veci a kreativita jej/mu je prirodzená, vie a chce doťahovať veci do konca, vie prevziať zodpovednosť za úlohu a projekt, pracuje stále na sebe, rada/rád sa učí nové poznatky a trendy, má strategické myslenie, ale tiež sa vie sústrediť aj na detaily, ktoré v tejto práci často rozhodujú o úspechu. Ideálne ak má uchádzač pracovné skúsenosti aj z práce v zahraničí (letné študentské programy) a ovláda základy psychológie komunikácie a predaja, má pozitívny vzťah k športu a celkovo je to otvorený, duchom slobodný a nezaťažený človek s minimom záväzkov a veľkou chuťou sa realizovať, učiť a rásť. Pri práci sa vyžaduje aktívny komunikačný a písomný prejav na vysokej verbálnej aj gramatickej úrovni a schopnosť zvládať stres v komunikácii v intenzívnych obdobiach počas hlavnej sezóny. Zároveň má pozitívny vzťah k sociálnym médiam a pravidelnému uverejňovaniu príspevkov.

Eventová spoločnosť zameraná na organizáciu a realizáciu športových firemných akcií, teambuildingov, tematických firemných akcií so športovým programom, sme zároveň produkčná firma na tímové zážitky (viac ako 70 vlastných zážitkových teambuildingových atrakcií), zabezpečujeme aj športové kurzy a prevádzku športovísk (hlavne v oblasti lukostreľby a streľby z kuše ako líder v tomto odvetví na Slovensku). Disponujeme vonkajšími eventovými priestormi a tiež prevádzkujeme vlastnú eventovú halu a zároveň lukostreleckú strelnicu.
ID: 3618162  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac