Administratívny pracovník

Havana Rent s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
650 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná, bližšie info o výške mzdy sa dozviete na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
-Evidencia, zakladanie, vyhľadávanie, archivácia dokumentov
-Vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a v inštitúciách
-Plnenie operatívnych úloh
-Príprava podkladov pre nadriadených a ostatné oddelenia spoločnosti
-Komunikácia s externými partnermi spoločnosti

Uvedená mzda je orientačná, možné upravenie mzdy na základe dohody na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť, ktorá je na trhu 10 rokov sa zaoberá krátkodobým a dlhodobým prenájmom osobných automobilov všetkých tried, úžitkových a viac miestnych vozidiel. Ďalej ponúkame možnosť operatívneho leasingu, Limo servis a osobnú prepravu a predaj motorových vozidiel. Našou prioritou je maximálna spokojnosť zákazníka, preto ponúkame kvalitné a nové vozidlá najlepších značiek.
ID: 3838871  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac