Opatrovateľ/ka - pečovatel/ka seniorov v domácnostiach (Nemecko)

Hausengel International Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Sami rozhodnete koľko chcete zarobiť, minimálne však 2100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Radi by ste pracovali v Nemecku a pritom sám/a rozhodli ktorú zákazku príjmete?
• Máte veľké srdce a pochopenie pre starších ľudí a ľudí odkázaných na opateru?
• Máte dostatočne dobré znalosti nemčiny alebo sa v nej chcete zlepšiť?
• Chcete sa sústrediť len na opatrovanie seniorov bez starostí o byrokraciu?
• Chcete byť poistený a prihlásený na všetkých nemeckých úradoch?
• Chcete mať kedykoľvek k dispozícii kontaktného partnera?
• Chcete absolvovať školenie v oblasti opatrovania na certifikovanej akadémii?
• Nechcete platiť provízie za sprostredkovanie?
• Chcete cítiť, že je o vás neustále postarané?

… potom ste v spoločnosti Hausengel správne!

Hľadáme opatrovateľský personál, ktorý by pracoval na živnosť a v Nemecku opatroval starších ľudí odkázaných na opateru v ich vlastnom dome alebo byte. Sme najväčší franšízor v oblasti opatrovania v Nemecku.

Teší sa na Vás Hausengel Team!

Vy sami rozhodnete, ktorú zákazku chcete prijať a ktorú nie. My sa postaráme o všetko ostatné. Prihlásime vás na všetkých nemeckých úradoch. Osobne vás odvezieme k rodine a predstavíme vás. Pri otázkach alebo problémoch sme vám telefonicky k dispozícii 24 hodín denne. U nás máte k dispozícii osobného koordinátora s ktorým komunikujete po slovensky. V prípade záujmu je možnosť absolvovať certifikovaný kurz v oblasti opatrovania na Hausengel akadémii. Ako jediný v Nemecku vlastníme certifikáciu ISO 9001 na opatrovateľské služby. Súťaže, vernostný a bonusový program pre náš opatrovateľský personál. Máme viac ako 1200 rodín a neustále rastieme.

Vaše životopisy zasielajte na [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle
Slovenská republika +421 2 209 60 066
Česká republika +420 246 032 020

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz a aktívny šofér je výhodou, nie však podmienkou.

Spoločnosť Hausengel je dlhoročnou stabilnou a expandujúcou nemeckou firmou, ktorá podľa princípu „kompletného zaopatrenia“ už od roku 2005 pre Nemecko zabezpečuje „24-hodinovú starostlivosť“ poskytovanú v domácnosti opatrovateľkami z východnej Európy.
V Hausengel Akadémii, vlastná školiaca organizácia, sa vzdelávajú všetky opatrovateľky našej spoločnosti. Akadémia je certifikovaná podľa smerníc AZAV Spolkovej agentúry práce. Hausengel je zakladajúcim členom Zväzu pre domácu opateru a starostlivosť (VHBP e.V.), ktorý sa zasadzuje za jednotné kvalitatívne štandardy v domácej starostlivosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3117276  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Sami rozhodnete koľko chcete zarobiť, minimálne však 2100 €