Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hledáme železobetonáře / Tesaře

HAUS365 GmbH & Co.KG

Místo práce
Altenburg 5, 83620 Feldkirchen-Westerham, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme generální dodavatel staveb na klíč působící převážně v Německu a hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky (popřípadě celou montážní skupinu) k vykonávání práce v Bavorsku (Mnichov a okolí) a se zkušenostmi s prací na monolitických konstrukcích. Pokud hledáte stabilní zaměstnání, jistý výdělek a férové podmínky, neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás!

Co vás čeká?

- řezání, ohýbání a vázání armatury

- montáž a demontáž systémového bednění (PERI)

- výroba drobného bednění a výdřev ze stavebního řeziva

- osazování výdřev, prostupů, dilatačních a izolačních prvků atd.

- betonáž (přímá z mixu, bádie, pumpa)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- praxe s monolitickými konstrukcemi podmínkou

- samostatnost, spolehlivost a časová flexibilita

- manuální zručnost

- velmi dobrý zdravotní stav

- střední vzdělání s výučním listem v oboru železobetonář, tesař nebo zedník (výhodou)

- německý jazyk není vyžadován, na stavbě se mluví česky, slovensky, ukrajinsky, rusky a moldavsky

Co vám můžeme nabídnout?

- práci na HPP

- nástup možný ihned

- zajištěné ubytování v místě výkonu (Feldkirchen-Westerham)

- hrazená dovolená, hrazené státní svátky

- v případě dobrých výkonů – příspěvky zaměstnavatele, osobní hodnocení, prémie

- zdravotní pojištění v německé a v zemi bydliště

- podpora při jednání s německými úřady – např. v případě nároku zajištění přídavků na děti (250,00 € / á dítě měsíčně)

- nástupní plat / garantovaná německá mzda: na HPP: 2.600,00 EUR - 3.100,00 EUR / měsíčně = 65.000,00 Kč – 78.000,00 Kč / měsíčně - dle odpracovaných hodin - průměrně měsíčně odpracováno cca 170 - 180 hodin

Informace o firmě najdete na www.haus365.cz; www.haus365.eu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená více než 5 týdnů
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Hunalová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4815416  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/měsíc