Office manager

Hauerland spol. s r.o.

Miesto práce
Matúšova 56, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* evidencia firemnej pošty, došlých faktúr,
* vystavovanie príjmových dokladov,
* kontrola správnosti vystavených dokladov,
* príprava platieb na úhradu,
* skladové hospodárstvo - evidencia príjemiek, kontrola výdajok
* príprava podkladov pre účtovné oddelenie,
* prepájanie hovorov a hlásenie návštev
* ostatné administratívne a asistentské práce, práca v Exceli
* ovládanie programu Omega alebo Onix výhodou

* Klimatizované priestory v zdravom prostredí Horského parku,
* parkovanie v blízkom okoli sídla firmy
* dostupnosť MHD
* Pitný režim - perlivá a neperlivá voda, káva, čaj, ovocné dni, teambuilding
* nákup firemných produktov za zamestnanecké ceny
* rodinná atmosféra, príjemný kolektív

vybraných uchádzačov pozveme na pohovor, všetkým ostatným, ktorí nebudú pozvaní vopred ďakujeme za ich záujem a čas, ktorý nám venujú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Sme etablovaná spoločnosť na slovenskom trhu s 30-ročnou históriou, patríme medzí lídrov v reklamnom priestore. Sídlime v blízkosti Horského parku, kde máme výrobné aj kancelárske priestory. Našim klientom zabezpečujeme pokrytie všetkých reklamných a marketingových potrieb. Urobíte správny krok ak si pozriete našu web stránku, instagram (#hauerlandltd) alebo Facebook a dozviete sa o nás všetko aktuálne a potrebné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4264058  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac