Obchodný zástupca

Hauerland spol. s r.o.

Miesto práce
Matúšova, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za cyklus obchodného prípadu:
- aktívny prístup k firemným klientom
- nadviazanie spolupráce u potenciálnych klientov
- spracovanie dopytov, príprava cenových ponúk, realizácia objednávok, dohľad nad uzavretím obchodného prípadu v internom systéme
- udržiavanie doterajších firemných vzťahov a nadobudnutých obchodných kontaktov

práca v dobrom kolektíve,
firemné auto, notebook, mobil
zamestnanecká zľava na produkty
bezplatné parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sme etablovaná spoločnosť na slovenskom trhu s 30-ročnou históriou, patríme medzí lídrov v reklamnom priestore. Sídlime v blízkosti Horského parku, kde máme výrobné aj kancelárske priestory. Našim klientom zabezpečujeme pokrytie všetkých reklamných a marketingových potrieb. Urobíte správny krok ak si pozriete našu web stránku, instagram (#hauerlandltd) alebo Facebook a dozviete sa o nás všetko aktuálne a potrebné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3946083  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac