Back office manager v reklame/production manager

Hauerland spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaevidovanie objednávky do CRM systému a nasledne jej spracovanie
- zadávanie čiastkových objednávok do výroby
- graf.náhľady v programe Coreldraw/zaškolíme/
- správa a aktualizácia e-shopu, firemné marketingové aktivity
- nákup produktov k jednotlivým objednávkam,
- vyhľadávanie nových dodávateľov,
- sledovanie termínov dodávok, kontrola kvality,
- vystavenie faktúry, príprava expedičných dokladov,
- uzavretie obchodného prípadu,
- mesačné vyhodnotenie
- účasť na príprave katalógov, marketingových akcií

- profesijný rast organizáciou firemných teambuildingov, školení, prezentácií a produktových roadshow.
- klimatizované priestory v zelenej časti Bratislavy
- bezplatné parkovanie v priamej blízkosti firmy
- dostupnosť MHD /vzdialenosť zástavky MHD 50m/
- výhodný nákup produktov za zamestnanecké ceny
- Pitný režim - perlivá a neperlivá voda, káva, čaj
- možnosť stravovania - donáška teplých jedál.
- ekologické správanie sa firmy /alternatívne vykurovanie, využívanie dažďovej vody ako úžitková voda/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing a reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

chuť učiť sa nové veci, byť súčasťou kolektívu,
zodpovedne pristupovať k zadaným úlohám
znalosť problematiky marketingu a reklamy výhodou

Sme etablovaná spoločnosť na slovenskom trhu s 28-ročnou históriou, patríme medzí lídrov v reklamnom priestore. Sídlime v blízkosti Horského parku, kde máme výrobné aj kancelárske priestory. Našim klientom zabezpečujeme pokrytie všetkých reklamných a marketingových potrieb. Urobíte správny krok ak si pozriete našu web stránku, instagram (#hauerlandltd) alebo Facebook a dozviete sa o nás všetko aktuálne a potrebné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Matúšova 56
811 04 Bratislava
ID: 3868357  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac