Pracovník v dielni na plnenie tlakových fliaš

HASTEX spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800€ + možnosť nadčasov a zvýšenia platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je plnenie tlakových fliaš a práca v dielni.

MultiSport karta

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis v slovenskom jazyku a motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou.

Spoločnosť Hastex® vznikla v roku 1991 a v oblasti svojho podnikania sa od svojho vzniku zaradila medzi najvýznamnejšie spoločnosti na Slovensku. Zaoberá sa poskytovaním odborných činností súvisiacich s ochranou pred požiarmi, bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci a plnením tlakových fliaš technickými plynmi. Základom je poskytovať našim zákazníkom komplexné služby – tzn. od spracovania projektovej dokumentácie cez realizáciu, údržbu až po následný servis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 458351  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + možnosť nadčasov a zvýšenia platu