Logo Haspo.sk s. r. o.

Technik BOZP a požiarnej ochrany

Haspo.sk s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
kedykoľvek
1 800 - 2 400 EUR/mesiacOhodnotenie v závislosti na skúsenosti a platné osvedčenia Výkonnostné bonusy Možná práca na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je , komplexná starostlivosť o klientov spoločnosti v oblasti BOZP a OPP. Poradenstvo pre klientov a zabezpečenie ich maximálnej spokojnosti. Organizácia a komunikácia s klientmi. Vypracovanie a aktualizácia dokumentácie BOZP a OPP. Poradenstvo, oboznamovanie zamestnancov klientov z predpisov na zaistenie BOZP a OPP, šetrenie a spisovanie pracovných úrazov.

- VOĽNÁ PRACOVNÁ DOBA - možnosť úplne samostatne si organizovať pracovný čas
- možnosť osobnostného aj kariérneho rastu (bonusy a odmeny)
- práca v mladom kolektíve
- nové a príjemné pracovné zázemie
- stabilná firma

V prípade že Vás pracovná ponuka zaujala prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku (nezabudnite prosím uviesť zoznam platných osvedčení a dĺžku praxe). Napíšte nám aké máte skúsenosti a prečo by ste chceli pracovať u nás. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Kandidátom, ktorí nebudú oslovení resp. pozvaní na osobný pohovor sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- minimálne 1 rok praxe v oblasti BOZP a OPP
- samostatnosť
- organizačné schopnosti
- komunikačné zručnosti
- osvedčenie technika BOZP
- osvedčenie technika OPP
- osvedčenie špecialistu požiarnej ochrany veľkou výhodou
- dobrá technická zdatnosť pri práci s PC (používanie interného CRM systému)

Firma HASPO je tu pre Vás už od roku 1997. Máme tak za sebou už viac ako 20 ročnú úspešnú históriu. Sme rodinná firma v ktorej na prvom mieste bola a vždy bude dobre odvedná práca a spokojný zákazník. Na trhu sme etablovaným poskytovateľom komplexných služieb v oblasti požiarnej ochrany , BOZP a pracovnej zdravotnej služby. Rovnako tak sme predajcom kompletného sortimentu z oblasti požiarnej techniky. Náš tím špecialistov požiarnej ochrany, bezpečnostných technikov, technikov požiarnej ochrany a pracovnej zdravotnej služby Vám vždy rád poskytne svoje rady a služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Kačmár
E-mail: poslať životopis
ID: 4797036  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac