Sales representative - špecialista pre moderné hojenie rán

HARTMANN - RICO a.s.

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pre región : Bratislavský kraj

Nová posila bude úzko spolupracovať s Area Sales Managerom, Brand Managery, kolegami z Contact centra i zákazníckeho centra a s ostatnými kolegami naprieč celou firmou.

Chcete zaistiť plánovaný obrat a ziskovosť vo zverenom regióne?

Zvládnete presadiť značku HARTMANN u svojich zákazníkov?

Trúfnete si školiť zákazníkov na používanie produktov moderného hojenia?

Sú za Vami vidieť pracovné výsledky, ktoré si môžeme overiť?

Ak môžete na vyššie uvedené odpovedať „áno“, potom možno hľadáme práve Vás!

Čo k tejto práci potrebujete:

- Minimálne SŠ vzdelanie -zdravotnícky smer výhodou

- Skúsenosť s prácou zdravotnej sestry v chirurgickom odbore či skúsenosť s liečbou rán vítaná

- Skúsenosti na pozícii Sales Representative výhodou

- Nadpriemerné komunikačné a prezentačné schopnosti, obchodného ducha

- Byť tvorivou, zodpovednou a cieľavedomou osobnosťou, tímovým hráčom

- Schopnosť pracovať vo vysokom pracovnom nasadení

- Angličtina na úrovni B1 a vyššie

- Vodičský preukaz skupiny B a ochotu k častým cestám

Čo ponúkame:

- Kontakt s partnermi, ktorí sú odbornými špičkami v danom obore

- Výborne zavedený fungujúci tím, priateľské pracovné podmienky

- Kontinuálne vysoko špecializované vzdelávanie v odbore, ktorý má budúcnosť

- Výsledkom Vašej práce bude pomoc konkrétnemu pacientovi!

Základná zložka mzdy:
od 1.050 € (brutto) / mesačne + 30% variabilná zložka

Vaša hlavná pracovná náplň bude prezentácia a predaj špecializovaných zdravotníckych produktov z oblasti moderného hojenia. Jedná sa o veľmi špecializovanú produktovú radu, ktorá významne prispieva k modernej liečbe chronických a pooperačných rán. Stanete sa ambasádormi moderného prístupu k liečbe rán. Vašimi partnermi budú odborné ambulancie v popísanom regióne. Súčasťou práce je aj odborná komunikácia s lekármi a zdravotnými sestrami, vrátane poradenstva, ďalej účasť na odborných seminároch a sympóziách. Samozrejmosťou bude zodpovednosť za svoje rozhodnutia a obchodné vzťahy, jednanie v súlade so záujmami skupiny HARTMANN a vlastného tímu. Pozícia je obsadzovaná ako zástup za materskú a rodičovskú dovolenku.

Ste pripravený ísť s nami o krok ďalej pre zdravie?

Pokiaľ áno, potom prosím reagujte kliknutím na tlačidlo „Odpovedať“

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3545034  Dátum zverejnenia: 22.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.