Brand manager junior

HARTMANN - RICO a.s.

Místo práce
Bratislava, Trnavský kraj, Nitranský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete samostatne viesť zavedenú a úspešnú značku MoliCare v Slovenskej republike?

Ste skúsený a motivovaný riešiteľ?
Budete vedieť zostaviť marketingový plán pre produktovú skupinu inkontinencie?
Zvládnete realizovať marketingové prieskumy a neustále získavať poznatky o konkurenčnom prostredí?

Ukážete svoje "out of the box" myslenie prostredníctvom vytvárania netradičných komunikačných prístupov a aktivácie spotrebiteľov?

Sú za Vami vidieť pracovné výsledky, ktoré si môžeme overiť?

Ak môžete odpovedať "áno" na vyššie uvedené, potom možno hľadáme práve Vás!

Čo k tejto práci potrebujete:

Vedomosti zodpovedajúce štúdiu na VŠ - smer ekonomika alebo marketing
Prax a výsledky v oblasti marketingu - min 1 rok
Skúsenosti z oblasti zdravotníctva výhodou
Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, kreatívnosť
Záujem a vášeň pre oblasť marketingu
Angličtina aspoň na úrovni B2, nemčina výhodou
Pokročilá znalosť práce na PC (Excel, Power Point, Word)
VP sk.B a ochotu cestovať po celej republike

Čo ponúkame?

Zodpovednú pracovnú rolu
Zázemie v stabilnej a dynamickej spoločnosti
Rokovania so zákazníkmi, rozhodovateľmi a partnermi
Výborne zavedený fungujúci tím, priateľské pracovné podmienky
Kontinuálny priestor pre sebarealizáciu a kariérny rozvoj
Výsledkom Vašej práce bude pomoc pacientom a zdravotníckemu personálu.
Vy budete osoba, ktorá bude mať vo svojej zodpovednosti strategické a taktické plánovanie marketingových aktivít produktovej skupiny MoliCare v Slovenskej republike a ich implementáciu na trh prostredníctvom metodického vedenia obchodných reprezentantov. Budete rozumieť dátam z trhových analýz a budete znalcom konkurenčných produktov a riešení. Vďaka tomu sa stanete rešpektovaným odborníkom, ktorý značku MoliCare posúva vpred, a tým prináša výsledok celej spoločnosti.

Ste pripravení ísť s nami o krok ďalej pre zdravie?

Ak áno,prosím reagujte kliknutím na tlačidlo "Odpovedať".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
ID: 3297889  Dátum zverejnenia: 30.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.