Obchodný zástupca

HART sp. z o.o., organizačná zložka

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacvýška odmien bez obmedzení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prezentácia predajnej politiky a zastupovanie firmy vo zverenom regióne
• príprava ponúk a osobné návštevy u klientov
• získavanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov, odborné poradenstvo
• vytváranie pozitívnych vzťahov s klientmi
• analýzy trhu, reporting

Ponúkame:
• zaujímavú prácu v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
• motivačný systém odmeňovania - výška odmien bez obmedzení
• práca na pracovnú zmluvu - žiadna živnosť
• nadštandardný príspevok na stravné
• možnosť zvyšovania kvalifikácie a profesijného rastu
• zázemie silnej a prosperujúcej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
• služobné vozidlo, laptop, telefón

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Prosíme o zaslanie životopisu s fotografiou a motivačného listu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• schopnosť učiť sa novým veciam
• komunikačné schopnosti a asertívne jednanie pri nadväzovaní kontaktov s klientmi
• znalosť automobilového priemyslu, problematiky predaja náhradných dielov a konštrukcie automobilov
• praktická znalosť počítačov a balíka MS OFFICE
• efektívna organizácia práce, zodpovednosť a samostatnosť
• vodičský preukaz skupiny B
• znalosť poľského a maďarského jazyka výhodou

Firma HART pôsobí na trhu náhradných dielov pre osobné, ľahké úžitkové vozidlá a motocykle s viac ako 30 ročnou históriou a patrí medzi popredných distribútorov náhradných dielov v strednej Európe. Firma HART rozširuje svoj tím a na uvedenú pozíciu hľadá vhodných kandidátov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3962158  Dátum zverejnenia: 4.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac