Predajca/Operátor vo veľkoobchode s ND

HART sp. z o.o., organizačná zložka

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacmotivačný odmeňovací systém formou prémií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prijímanie a vybavovanie objednávok od zákazníkov na zákazníckej linke
• starostlivosť o nových a existujúcich zákazníkov
• poradenstvo v oblasti predaja náhradných dielov
• administratívne práce spojené so zákazníckym servisom

Ponúkame:
• zaujímavú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
• motivačný systém odmeňovania formou prémií
• možnosť zvyšovania kvalifikácie a profesijného rozvoja
• firemné výhody
• nadštandardný príspevok na stravné
• zázemie silnej a prosperujúcej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Prosíme o zaslanie životopisu s fotografiou a motivačného listu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti a znalosti z oblasti náhradných dielov a automobilového priemyslu
• praktická znalosť počítačov a ovládanie aplikácií sady MS OFFICE
• schopnosť učiť sa novým veciam
• komunikatívnosť, presnosť, spoľahlivosť
• veľmi dobré komunikačné schopnosti
• znalosť poľského jazyka výhodou

Firma HART pôsobí na trhu náhradných dielov pre osobné, ľahké úžitkové vozidlá a motocykle s viac ako 30 ročnou históriou a patrí medzi popredných distribútorov náhradných dielov v strednej Európe. Firma HART rozširuje svoj tím a na uvedenú pozíciu hľadá vhodných kandidátov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2730514  Dátum zverejnenia: 4.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac