Fakturant pokladník v autorizovanom autoservise

Harmónia s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.06.2024
Od 900 EUR/mesiacZákladná mzda bez dodatočných odmien 900€. Pri získaní odmien do cca 1200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Fakturant pokladník v autorizovanom autoservise:

  • Vystavovanie faktúr za servisné služby
  • Zadávanie a kontrola údajov v informačnom systéme
  • Komunikácia s klientmi a poskytovanie informácií týkajúcich sa fakturácie a platobných podmienok
  • Spolupráca s účtovným oddelením pri príprave podkladov pre účtovné závierky
  • Starostlivosť o evidenciu prijatých a odoslaných faktúr
  • Riešenie prípadných nezrovnalostí a reklamácií týkajúcich sa fakturácie
  • Monitorovanie pohľadávok a zabezpečenie ich včasného vyrovnania
  • Aktualizácia cenových zoznamov a taríf v systéme
  • Spolupráca pri inventúrach skladu a sledovanie skladových zásob

Typický deň na pracovnej pozícii Fakturant pokladník v autorizovanom autoservise môže vyzerať takto:

  • Spracovávaš faktúry a staráš sa o ich vystavovanie
  • Otváranie a uzatváranie zákazkových opráv v autoservise ich zúčtovanie.
  • Práca s pokladňou a prijímanie hotovostných platieb a platieb kartou
  • Vkladanie faktúr do systémov poisťovní pri poistných udalostiach
  • Komunikuješ s klientmi a riešiš prípadné reklamácie

Typická pracovná doba pre pozíciu Fakturant pokladník v autorizovanom autoservise je 8 hodín denne, od pondelka do piatku od 7.30-16.00

  • Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Možnosť osobného a profesijného rastu
  • Konkurenčné platové podmienky
  • Príjemné pracovné prostredie a kolektív
  • Nápoje na pracovisku zdarma
  • Zľavy na tovary a služby ponúkané našou spoločnosťou
  • Zľava na nákup motorového vozidla po odpracovaní 6 mesiacov
  • Zvýhodnené financovanie nového vozidla
  • Pravidelné zvyšovanie základnej mzdy
  • Teambuildingy a firemné akcie
  • Vzdelávanie a možnosť osobnostného rastu

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím zasielajte na mail.
Uchádzači, ktorí splnia naše požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.
Do životopisu prosím uveďte Vaše pracovné skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Máte ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Zvládate prácu s pokladňou a fakturáciou
  • Ste asertívna osoba, ktorá má rada dynamickú prácu
  • Je pre vás prirodzené pracovať s ľuďmi

Predaj a servis osobných a malých úžitkových automobilov značky Citroën od roku 1996
Sme stabilná spoločnosť, ktorá má už dlhoročnú tradíciu.
Zastupujeme značku Citroen v regiónoch Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Žarnovica, Levice a Turčianske Teplice.
Okrem predaja vozidiel a autoservisu naša spoločnosť prevádzkuje aj:
Autoumyváreň
Vlastná klampiarska dielňa
Vlastná lakovňa
Pneuservis
Oprava a údržba klimatizácií a chladiarenských zariadení
V roku 2017 a 2018, 2020 sme boli značkou ohodnotený ako najlepší koncesionár roka značky Citroën.
Spoločnosť Allianz nás v roku 2013,2018 a 2019 ohodnotil ako TOP Servis.
Sme zmluvný servis pre poisťovňe Allianz, Kooperatíva a Komunálna poisťovňa, Generali, Union poisťovňa a Uniqa Poisťovňa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Lauková
Tel.: +421905759243
E-mail: poslať životopis
ID: 4832161  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac