IT technik

Harmanec - Kuvert spol. s r.o.

Miesto práce
Brezno
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacmesačné odmeny, 13.plat, dovolenkový príplatok Finálna mzda bude predmetom rozhovoru na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie správy, prevádzky , bezpečnosti a funkčnosti systémových prostriedkov informačného systému spoločnosti. Správa a kontrola serverov, sieťových zariadení a rozhraní, správa a kontrola sietí pre výrobné stroje. Budovanie internej firemnej LAN/WAN
infraštruktúry.

perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
odborný a osobný rast,
motivujúce finančné ohodnotenie,
vyplatenie 13. a 14. platu,
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
odmeny k životným a pracovným jubileám,
príspevky zo sociálneho fondu,
relaxačný pobyt v kúpeľoch aj pre partnera,
nákup hygienických výrobkov so zľavou,
ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, vysoká miera samostatnosti, odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie

Harmanec-Kuvert je prosperujúca spoločnosť so zahraničnou účasťou, zaoberajúca sa výrobou a predajom poštových a potlačovaných obálok a papierových tašiek.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4779682  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac