Backend Developer PHP/Node.js

Hardsun s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 - 5 000 EUR/měsícMzda se odvíjí od hodinové sazby, která se odvíjí od seniority.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme backendistu pro posílení našeho vývojářského týmu. Primárně někoho zaměřeného na PHP, pokuď by si ale ovládal i Node.Js tak by to vůbec na škodu nebylo. Uvítáme pokuď budeš mít dobrý rozhled / znalost moderních frameworků, zkušenost s platebními bránami jako Stripe, služby jako Twilio, AWS, Firebase, PostgreSQL, Postman, Jira, Bitbucket. V pozici backendisty musíš být zaměřený na detail, např. řešení a nastavování finančních toků v aplikacích má nulovou toleranci na chyby, proto Ti nesmí být proti srsti dělat věci s důrazem na pečlivost.

Znalosti, které by si určitě měl/a mít jsou: PHP (Laravel nebo Symfony), Jira, Bitbucket, Agilní vývoj. Zbytek uvedených technologií Tě rádi naučíme. U nás má šanci uspět každý, kdo se chce učit a zlepšovat.

Sídlíme v Košicích, ale pokuď je to pro Tebe příliš daleko, můžeš pracovat full remote, a občas se zastavit na grilovačku :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity
• Flexibilní pracovní doba - záleží pouze na tom aby jsi včas dodal, to co máš.
• Velmi přátelské pracovní prostředí - firma je složená z kamarádů, takže no stress
• Žádné striktní korporátní kanceláře, v práci se chilluje, chodíš oblečený jak chceš a pokuď jsi zrovna DJ tak pouštíš všem hudbu jakou chceš
• Zajímavé projekty, kde si vyzkoušíš osvědčené i nové technologie
• Teambuildingy, grilovačky a firemní akce se spoustou zábavy (čti alkoholu)
• Prostor pro zlepšování a růst - všichni si vzájemně pomáháme
• Placené kurzy

Informace o náboru

Stačí stručný životopis, není potřeba posílat motivační dopisy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Software Development

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Laravel (PHP framework) - Expert
Symfony (PHP framework) - Pokročilý
JetBrains - Pokročilý
Jira Atlassian - Mírně pokročilý
Amazon Web Services (AWS) - Mírně pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Doctrine - Mírně pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý
ElasticSearch - Mírně pokročilý
DevOps - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hardsun je softwarové studio se sídlem v Košicích. Zaměřujeme se na vývoj mobilních a webových aplikací s použitím nejmodernějších frameworků. Naši klienti jsou jak start-upy tak i úspěšné firmy s dlouholetou praxí na trhu, a za těch skoro 9 let našeho působení nám rukou prošlo velké množství zajímavých a nyní i komerčně úspěšných projektů.
ID: 3959293  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/měsíc