Robotník v pestovateľskej činnosti lesa

Hard-Woodland s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 800 EUR/mesiacRočná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce s motorovou pílou, krovinorezom, ručné práce pri zalesňovaní rozvoz sadbového materiálu, aplikácia ochrany proti zveri. Práce sa vykonávajú v okolí obci Trstice, breh Váhu od Kolárova až po Sereď, okolie Sládkovičova a južná, západná, severná strana v okolí Nitry.

preplatené sviatky, dovolenky, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Firma pôsobí na trhu od roku 2015 v lesníctve. Sme za zmluvnený do konca roka 2026 s Lesy SR š. p., Firma má vo vlastníctve ornú pôdu a aj v prenájme. Samozrejme aj poskytujeme služby v poľnohospodárstve. Väčšina prác je realizovaná v okrese Galanta, Dunajská streda, Šaľa. Firma má sídlo v obci Trstice.
ID: 4510642  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac