Reagujte bez životopisu

Obsluha strojov v lesníctve a v poľnohospodárstve

Hard-Woodland s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Od 1 000 EUR/mesiacRočná prémia, preplatené sviatky, dovolenky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha lesnej frézy, Obsluha traktora v pestovateľskej činnosti lesa (diskovanie, mulčovanie, vŕtanie jám pre výsadbu)

Firemné auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

1

Firma pôsobí na trhu od roku 2015 v lesníctve. Sme za zmluvnený do konca roka 2026 s Lesy SR š. p., Firma má vo vlastníctve ornú pôdu a aj v prenájme. Samozrejme aj poskytujeme služby v poľnohospodárstve. Väčšina prác je realizovaná v okrese Galanta, Dunajská streda, Šaľa. Firma má sídlo v obci Trstice.
ID: 4470310  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac