Obchodný zástupca

Harasim velkoobchod s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma z České republiky s 27letou tradicí v oboru (10 let působící na Slovensku) velkoobchod bytových doplňků a dekorací přijme obchodní zástupkyni pro území Západního Slovenska pro Žilinský, Trenčínský, Nitranský, Trnavský, Bratislavský kraj na plný úvazek nebo IČO. Jako obchodní zástupce se budete starat o zavedenou síť zákazníků (květinářství, zahradní centra, zahradnictví, bytové dekorace) ve zmíněných krajích. U zákazníků se na místě elektronicky vytvářejí objednávky. Zákazníci se navštěvují cca 1 měsíčně.
Důležitá je pro nás:

komunikativnost, vytrvalost, tah na branku, zkušenosti s obchodováním B2B, řízení auta jako koníček
Výhodou bude, pokud budete umět pracovat s tabletem, ovládat elektronickou komunikaci, přirozený obchodní talent

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaměstnanecké výhody, benefity:
k dispozici služební vozidlo, mobilní telefon, tablet, technické vybavení k práci,
s praxí platový vzestup

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby,

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Android - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

velkoobchod bytových doplňků a dekorací, květináčů, zahradních doplňků

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4598009  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac