Obchodní zástupkyně pro Východní Slovensko

Harasim velkoobchod s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
základ 500 + provize 700

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma z České republiky s 20letou tradicí v oboru velkoobchod bytových doplňků a dekorací přijme obchodní zástupkyni pro území Východního Slovenska pro Prešovský, Košický a Bánskobystrický kraj na plný úvazek nebo IČO.

Zaměstnanecké výhody, benefity

k dispozici služební vozidlo, mobilní telefon, tablet, technické vybavení k práci,
s praxí platový vzestup

Informace o náboru

Životopisy zasílejte na adresu:
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

bytové doplňky, dekorace

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání s maturitou, zkušenosti s prací obchodního zástupce, komunikativnost, časovou flexibilitu, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, spolehlivost, řidičské zkušenosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Velkoobchod bytových doplňků a dekorací

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3465974  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ 500 + provize 700