Kuchár v polievkarni v BA

HappyTravel.sk

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacpráca je na 8 hodín denne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava raňajok, polievok a denneho menu ( nevyžaduje sa dlhoročná prax ) Náplňou práce bude uvariť polievky a menu podľa receptúr a nachystať studené i teplé raňajky taktiež podľa receptúry. Potrebný je "drive" v kuchyni a chuť pracovať a schopnosť komunikovať so zákazníkmi, s ktorými bude kuchár z času na čas prichádzať do kontaktu.

práca v mladom kolektíve, v novovybudovanej kuchyni. Výhodné zľavy na dovolenky pre všetkých členov rodiny. 8 hodinový pracovný čas! Od 8:00 do 16:30

Do tímu potrebujeme šikovných kolegov, kolegyne, ktorí majú nadšenie pre kvalitnú gastronómiu, chutné jedlo a nezľaknú sa komunikácie so zákazníkom a podporí našu víziu vytvoriť kvalitnú prevádzku na vysokej úrovni. Práca bude len na 8 hodín denne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie pre kvalitnú gastronómiu a chutné jedlo.
Chuť pracovať a učiť sa. Čistá mzda 1300€.

www.happytravel.sk BistroCestovka

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4435001  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac