Predavač chovateľské potreby Happy Pets Tulip Martin

Happy Pets s.r.o.

Miesto práce
Pltníky 2, 036 01 Martin-Záturčie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.02.2023
816 EUR/mesiacuvedená mzda je základná mzda pri plnom úväzku - predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcu sana uvedenú pracovnú pozíciu. prislúchajú jej príplatky za prácu v sobotu a nedeľu, keď je zamestnanec v práci cca 130€ vzdelávací bonus 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Aj pre teba už dávno nie je zviera vec? Vieš, čo je dôležité pre týchto členov domácností?
Vitaj v našom tíme.
Dbáme na to, aby štvornohí, operení aj šupinatí členovia domácnosti mali prístup len k tým najkvalitnejším produktom.

Náplň práce:
Odborné znalosti a skúsenosti s chovom zvierat a šikovný predajca.
Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v predajni.
Aktívne zisťovanie a vybavovanie požiadaviek zákazníkov.
Starostlivosť o maloobchodnú prevádzku, starostlivosť o zverený tovar, starostlivosť o zvieratá, ostatné činnosti spojené s chodom maloobchodnej prevádzky chovateľských potrieb.
Práca s pokladňou a skladovým systémom

Benefity a ďalšie výhody:
Zamestnanecké výhody, benefity:
Možnosť podieľať sa na tom aby vlastníci peňazí a platobných kariet mohli pre svojich chlpatých, šupinatých, operených členov rodiny zabezpečiť "len to najlepšie pre ich miláčikov" a aby ich miláčikovia boli tiež HAPPY PETS

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
Kladný vzťah k zvieratám, chovatelia, akvaristi, teraristi, kynológovia budú pri pozývaní na pracovný pohovor uprednostnení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod, chovateľsko

Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Pokladňa
Všeobecne požadované znalosti:
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- príjemná komunikácia a jednanie s ľuďmi
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- organizovanie a plánovanie práce
- matematická gramotnosť
- samostatnosť
- analyzovanie a riešenie problémov

- skúsenosti s chovom zvierat
- bežné užívateľské znalosti v práci s PC
- ochota učiť sa nové veci
- príjemné vystupovanie
- orientácia na zákazníka
- ochota pracovať v 12-hodinových zmenách
- vzťah k zvieratám a chovateľstvu

Už 15 rokov na Slovenskom trhu produktami pre zvieratá. Spoločnosť Happy Pets, s.r.o. má 15 predajní na Slovensku. Pre chlpatých, operených a šupinatých členov rodín zabezpečujeme produkty len tej najvyššej kvality. Okrem rozrastajúcej sa siete predajní máme aj veľkoobchod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4509291  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac