Reagujte bez životopisu

Montér / Skladník / Vodič

HAPPY DISTRIBUTION LTD

Miesto práce
Kúty, 908 01 Kúty
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu pracovníka na náš sklad. Vašou úlohou bude vykonávať predmontáže polykarbonátových skleníkov na sklade v Kútoch alebo kompletnú montáž u zákazníka. Súčasťou práce je takisto balenie a príprava skleníkov na expedíciu a v prípade potreby aj rozvoz tovaru k zákazníkom plachtovou dodávkou do 3,5t. (vp sk. B).
Jedná sa o manuálne nenáročnú prácu, technická zručnosť je však potrebná.

Všetko potrebné k práci je zabezpečené, pitný režim zdarma. Sme malá firma a našich pracovníkov považujeme za kamarátov a tak sa aj správame. Rovnakú serióznosť a prístup však čakáme aj od teba. Ak budeš potrebovať si niečo súkromne vybaviť, vždy nájdeme riešenie.
V sezóne príplatky,ak nám pomôžeš aj v nadčasoch alebo víkendoch. V mesiacoch mimo sezóny voľnejší režim (júl-september).
Nastúpiť môžeš ihneď.

V prípade záujmu nám zašlite profesný životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, technické myslenie, samostatnosť

Naša spoločnosť je distribútorom polykarbonátových skleníkov vlastnej značky GALERICA na Slovensku aj v ďalších krajinách EU.
ID: 2377744  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac