Predajca čerpacia stanica Shell

HAPPE s.r.o.

Miesto práce
Shell, Martina Rázusa, Topoľčany
Termín nástupu
Apríl 2022
5,07 EUR/hod.5,07 € brutto/hod + odmeny pri plnení plánov + stravné lístky a príplatky podľa zákona (víkendy, nočné, nadčasy, sviatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na pozíciu PREDAJCA.

Pozícia vnútornej obsluhy zahŕňa obsluhu zákazníkov vo vnútri čerpacej stanice – účtovanie a práca s pokladňou, prípravu rýchleho občerstvenia, dopekanie pečiva, manipuláciu s tovarom v predajni – príjem a dokladanie tovaru, kontrola záruk ako aj upratovanie a udržiavanie čistoty vnútorných priestorov čerpacej stanice.

Táto práca je vhodná pre komunikatívnych ľudí, ktorí majú pozitívny prístup k práci, prax v obchode a službách je vítaná.
Nonstop prevádzka - 12-hodinová zmennosť.
Poprosíme o zaslanie životopisu s fotografiou - len vážnych záujemcov- ktorí spĺňajú predpoklady na túto prácu a zároveň ich bude napĺňať :)

Stabilné zamestnanie s garantovaným mesačným príjmom
Motivačné odmeny
Zľavu na palivo

Ďakujeme za Váš záujem, oslovíme na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- výborná komunikatívnosť a schopnosť aktívne
- schopnosť tímovej práce
- optimistický prístup k práci s cieľom osloviť každého zákazníka
- výhodou je prax v oblasti obchodu,
- prirodzený záujem o autá, naše palivá a značku Shell
- flexibilita
- zodpovednosť,
- čistý register trestov

Prevádzkovanie čerpacích staníc
ID: 4163064  Dátum zverejnenia: 24.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,07 EUR/hod.