Montážny pracovník podvozkov - Nemecko (na turnusy)

HAPI s.r.o.

Miesto práce
Triptis, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montovanie a obúvanie kolies, montovanie blatníkov a dalších komponentov
- montovanie bŕzd a brzdového systému
- práca s ručným elektrickým náradím
- denná a nočná zmena

- práca na pracovnú zmluvu (nie živnosť!).
- mzda od 12,50€/hod brutto (priemerne 2050€/mes.)
- dotované ubytovanie
- príspevky na dopravu
- možnosť práce na tzv. turnusy
- zázemie firmy, která sa za Teba vždy postaví
- služby SK/CZ koordinátora priamo v mieste pracoviska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčší výrobca návesov, prívesov a poľnohospodárskej a vojenskej techniky v EU.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- pružnosť a pracovitosť
- schopnosť porozumieť pracovným príkazom v nemčine
- čítanie výkresovej dokumentácie

Áno, sme personálna agentúra. Ale ... SME INÍ. Rozhodli sme sa, že zmeníme pohľad na agentúrne zamestnávanie, preto to robíme inak. Snažíme sa ľudí inšpirovať k spoločnému vytváraniu prostredia, v ktorom sa nielen dobre pracuje, ale aj žije. Trváme na tom, že všetky dohody, tzn. aj ústne musia byť naplnené do poslednej čiarky. Rýchle riešenie situácií je základom dôvery, spokojnosti a dlhodobo budovaných vzťahov. Priateľský prístup kolegov je našou hlavnou konkurenčnou výhodou, na ktorej staviame budúcnosť našej firmy.
ID: 4369445  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 12,5 EUR/hod.