Zastúpenie pre východné Slovensko

HanyTech s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/hod.príjem od 1000 - 5000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka (živnostník, sro) v oblasti predaja, montáže a servisu GPS satelitného sledovania strojov / vozidiel a monitoringu strojov a vozidiel s príslušenstvom / monitoringom PHM a predaja, montáže a servisu výdajných systémov PHM pre región východné Slovensko.
Náplň práce:
- získavanie nových zákazníkov, aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, zvyšovanie predaja vo zverenom regióne
- návrh technických riešení, vypracovanie cenových ponúk, predaj produktov a služieb zákazníkom, montáž systému, starostlivosť o zákazníkov
- plnenie predajných cieľov
- budovanie obchodných vzťahov s novými zákazníkmi
- komunikácia a vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi
- ponuka a predaj produktov a služieb spoločnosti zákazníkom
- reporting a administratívna činnosť spojená s danou pozíciou

Ponúkame kvalitný produkt, zaškolenie, podporu počas celej doby spolupráce. Vlastná organizácia náplne práce.

Informácie spolu s profesným životopisom posielajte prosím mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnická výroba, autoelektrikár, autotechnik.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Mozilla Firefox - Základy

Vodičský preukaz

B

predajné zručnosti
komunikačné zručnosti
mechanické zručnosti
praktické myslenie
precíznosť
spoľahlivosť
trpezlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa dodávkou a montážou autodoplnkov so zameraním na GPS monitoring a zvýšenie efektívnosti a bezpečnosti pre zákazníkov v rámci SR.
ID: 3940987  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/hod.