Junior inžinier kvality dodávateľov - vhodné pre absolventov VŠ technického smeru

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € v závislosti od predošlých pracovných skúsenosti, resp. získaných teoretických znalostí zo školy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riešiť problémy ohľadne kvality komponentov od dodávateľov.
• Navrhovať interne zmeny v produkte/procese.
• Efektívna komunikácia s predstaviteľmi zákazníka a dodávateľov
• Zodpovednosť za kvalitu dielov
• Pripraviť a aktualizovať procedúry, nástroje a metódy pre Supplier Development - SD
• Udržiavať a aktualizovať vstupy procesu – zoznam dodávateľov a komponentov
• Plánovať a vykonávať audit dodávateľov.
• Udržiavať a aktualizovať zoznam dielov a výkresov – riadenie zmien dodávaných dielov
• Riadiť dokumentáciu kvality a administrovať zmeny.
• Viesť a sledovať vývoj nového vozidla a jednotlivých dodávaných komponentov.

Kontaktovať budeme len vybratých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky pozície a zašlú CV v anglickom a slovenskom jazyku.

- Kvartálne odmeny, 13. plat, preplácané nadčasy, príspevok na letnú dovolenku, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na cestovné do práce, preplácanie voľnočasových aktivít, vzdelávanie, ...
- Relokačný príspevok

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie CV a motivačného listu.
Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky pozície a zašlú CV a motivačný list v Sj a AJ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, výroba, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

automobilový priemysel, pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ technického smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax / brigády v automobilovom priemysle výhodou.
- Znalosť nástrojov kvality.
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie.
- Technické myslenie

Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HANON SYSTEMS SLOVAKIA S.R.O.
Ľudovíta Štúra 1033/78
019 01 Ilava
ID: 3443858   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € v závislosti od predošlých pracovných skúsenosti, resp. získaných teoretických znalostí zo školy