Junior špecialista expedície - zástup za MD/RD

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ASAP
1050 € v závislosti od predošlých skúsenosti, dĺžky praxe a úrovne ovládania Aj sa výška mzdy upravuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na základe expedičného plánu prípravovať expedíciu (výrobkov, v SAP) v súlade s požiadavkami zákazníka.
• Pripravovať časový plán nakládok.
• Komunikovať s dopravcom za účelom zabezpečenia optimálneho expedičného toku.
• Pri zabezpečovaní úloh spolupracovať s majstrom logistiky a s oddelením materiálového plánovania.
• Zabezpečiť prepravné služby pre potreby celej spoločnosti.
• Bezodkladne pripravovať urgentné dodávky zákazníkovi.
• Účasť na inventúrach hotových výrobkov.
• Zber štatistických údajov pre sledovanie kľúčových logistických ukazovateľov

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí zašlú CV v anglickom aj slovenskom jazyku a spĺňajú požiadavky pozície.

- kvartálne bonusy v závislosti od pracovných výsledkov, 13. plat, preplácané nadčasy, príspevok na letnú dovolenku, príspevok do 3 piliera, relokačný príspevok, príspevok na dopravu
- kvalitný sociálny program

Pracovný pohovor prebieha v anglickom jazyku. Anglický jazyk sa využíva na dennej báze v komunikácií so zákazníkmi.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť práce s MS Excel- PODMIENKOU !
- komunikatívna znalosť Aj PODMIENKOU!
- znalosť práce so systémom SAP - VÝHODOU
- schopnosť koncentrácie a schopnosť rýchlo reagovať na zmeny
- predchádzajúca prax min. 5 rokov - NUTNOSŤ
- skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3347820  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050 € v závislosti od predošlých skúsenosti, dĺžky praxe a úrovne ovládania Aj sa výška mzdy upravuje