Supervízor predaja a marketingu

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SALES & MARKETING
• Following processes cover both OEM and Service Part businesses
• Responsibility for high quality communication and good image of company in front of future customers
• Overview and analysis of market changes in Climate business industry
• Daily contacting of customers, collect all requirements
• Change the selling prices according to the annual or irregular price reduction agreed between Hanon and the customers
• Propose new marketing activities, the company presentation externally and internally
• Change selling prices according to the annual or irregular VE (Value Engineering) result agreed between Hanon and the customers
• Time management of design changes, VE, etc.
• Validate the logistics costs for new products / services
• Managing, couching and leading team of 5 specialists

SHIPPING
• Daily management of shipping processes in line with customer orders and contract conditions, cooperating with the Shipping Supervisor.
• Manage the customer information to prepare frame shipping plans
• Manage the customer claims
• Manage the track of customer orders
• Act as a key contact person for the customer in relation with keeping their requirements.
• Managing, couching and leading team of 8 specialists, 2 teamleaders and 65 operators

Only candidates who send a CV in English and Slovak will be contacted. The interview will also be in English.

- kvartálne bonusy, 13. plat, príspevok na letnú dovolenku
- kvalitný sociálny program,
- práca v modernej rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 123/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* schopnosť riadiť ľudí, vysoká odolnosť voči stresu
* prezentačné schopnosti,
* predchádzajúca prax na podobnej pozícii v automobilovom priemysle výhodou

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3197322  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou