Supervízor QMS

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

QMS
- Vedúci auditor (lead auditor)
- Zodpovednosť za interné a externé audity
- Zodpovednosť za vytváranie a udržiavanie QMS dokumentácie
- Implementácia IATF 16949 a zákazníckych certifikátov

Kontrola kvality
- Zodpovednosť za QC & AQC (masová, predmasová kvalita – APQP, PPAP, 8D ...)
- Problem solving methods
- Zákazníci DAIMLER a BMW

Laboratórium / meracia miestnosť / metrológia
- Riadenie testovacieho laboratória
- Meracia miestnosť a metrológia – nutná znalosť GD&T (základne a tolerancie, spôsoby kótovania) znalosť metrológie a metrologického zákona, CMM meranie, advicing

Všeobecné
- Reporting
- Management review

Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači, ktorí zašlu CV v anglickom a slovenskom jazyku. Pracovný pohovor prebehne aj v anglickom jazyku.

- kvartálne bonusy, 13. plat, príspevok na letnú dovolenku
- kvalitný sociálny program,
- práca v modernej rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 123/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické , strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* schopnosť riadiť ľudí, vysoká odolnosť voči stresu
* znalosť čítania technickej dokumentácie, IATF, nástrojov kvality
* predchádzajúca prax na podobnej pozícii v automobilovom priemysle výhodou

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3018917  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou