Administratívny špecialista (zástup počas MD/RD)

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečiť podporu a dokumenty pre zahraničných pracovníkov a členov ich rodín (cudzinecká polícia, pracovné povolenia, daňové služby, ubytovanie a pobyty).
• Viesť dokumentáciu zahraničných pracovníkov a spolupracovať s externým partnerom.
• Zabezpečiť zriadenie a udržiavanie Registratúry údajov.
• Zabezpečiť organizáciu služobných ciest (stravovanie, hotely, letenky, doprava).
• Zabezpečovať administratívu zahraničného manažmentu.
• Zabezpečovať týždenné stretnutia vedenia závodu a starostlivosť o návštevy (občerstvenie).
• Zodpovedať za komunikáciu s úradmi a verejnými inštitúciami.
• Vykonávať rezervácie konferenčných miestností v internom systéme.
• Zapisovať a upravovať interné žiadanky v SAP-e.
• Zabezpečovať poštové služby - evidovať prijatú a odoslanú poštu, odosielať zásielky.

Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky pozície a zašlú CV aj v anglickom jazyku.

kvartálne odmeny, 13. plat, vzdelávanie, príspevok do tretieho piliera, preplácanie voľnočasových aktivít, teambuildingy, firemné akcie, strava, príspevok na dopravu

Kontaktovať budeme len uchádzačov so znalosťou anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita.
Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou.
Aktívny vodič - podmienka

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2558771  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac