Tax and Finance Specialist

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• To implement tax laws and its coordination in line with valid accounting and tax legislation
• To provide support for preparation of final statements in line with valid tax legislation
• To provide support with evidence of VAT, to supervise the tax duties and payments
• Tax optimisation
• Solving complex tax issues, tax registrations, VAT returns for all relevant countries where company is registered
• To cooperate and communicate with tax office, auditors, consultants and other institutions
• Regular reporting of tax schedules to parent and ultimate parent company

We will invite to interview only those candidates who will fulfill the position criteria.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 800 € v závislosti od predošlých skúsenosti a úrovne ovládania Aj bude mzda upravená

- Práca v dynamickom tíme stabilnej rastúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím.
- Bohatý sociálny program
- Pravidelné kvartálne odmeňovanie, ročné bonusy

Informácie o výberovom konaní

Excelent knowledge of taxes is must

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

4

- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- komunikačné zručnosti
- dôkladná znalosť daňovej problematiky je NUTNOSŤ

Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 15.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HANON SYSTEMS SLOVAKIA S.R.O.
Ľudovíta Štúra 1033/78
019 01 Ilava

Kontakt

ID: 2356852   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 800 € v závislosti od predošlých skúsenosti a úrovne ovládania Aj bude mzda upravená