Inžinier kvality dodávateľov

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 € v závislosti od predošlých pracovných skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riešiť problémy ohľadne kvality komponentov od dodávateľov.
• Navrhovať interne zmeny v produkte/procese.
• Efektívna komunikácia s predstaviteľmi zákazníka a dodávateľov
• Zodpovednosť za kvalitu dielov
• Pripraviť a aktualizovať procedúry, nástroje a metódy pre Supplier Development - SD
• Udržiavať a aktualizovať vstupy procesu – zoznam dodávateľov a komponentov
• Plánovať a vykonávať audit dodávateľov.
• Udržiavať a aktualizovať zoznam dielov a výkresov – riadenie zmien dodávaných dielov
• Riadiť dokumentáciu kvality a administrovať zmeny.
• Viesť a sledovať vývoj nového vozidla a jednotlivých dodávaných komponentov.

Kontaktovať budeme len vybratých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky pozície a zašlú CV v anglickom a slovenskom jazyku.

- Kvartálne odmeny, 13. plat, preplácané nadčasy, príspevok na letnú dovolenku, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na cestovné do práce, preplácanie voľnočasových aktivít, vzdelávanie, ...
- Relokačný príspevok

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie CV a motivačného listu.
Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky pozície a zašlú CV a motivačný list v Sj a AJ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, výroba, strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel, pozícia nie je vhodná pre absolventa

Počet rokov praxe

3

- Prax 3 roky v automobilovom priemysle podmienkou.
- Znalosť nástrojov kvality.
- Mierne pokročilá úroveň znalostí z nemeckého jazyka je vítaná, ale nie je podmienkou.
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2117072  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 € v závislosti od predošlých pracovných skúsenosti