Inženýr kvality - závod Hluk

Hanon Systems Autopal

Místo práce
Hluk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do oddělení kvality, hledáme dalšího kolegu, kterého baví výroba, orientuje se v nástrojích kvality, umí prodat své myšlenky a výsledky své práce a stane se plnohodnotným členem týmu inženýrů kvality.

Jsme společnost s dlouhodobou tradicí, přátelským a nápomocným kolektivem a rádi bychom našli nové kolegy.

Co vás čeká na pozici Inženýra kvality:

  • Rozborová činnost na úrovni dílny FTT, zmetkovitost
  • Evidence výsledků měření, testů, rozměrových protokolů
  • Statistika, rozborová činnost, analýza příčin problémů ve výrobním procesu
  • Kontrola dle plánů kontrol, uvolnění výroby
  • Schvalování prvních vzorků (PSW, Note 1), vypracování PPAP, BeOn
  • Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • Jednání se zákazníky, reklamační řízení, 8D

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít na dané pozici:

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe a zkušenosti v automotive výhodou
  • Znalost anglického jazyka a německého jazyka podmínkou
  • Znalost čtení výkresů a tech. specifikací
  • Znalost statistiky, SPC, R+R vhodná
  • Schopnost samostatného řešení problémů
  • Vhodná znalost aplikace 8D, pareto analýzy
  • Znalost metodiky Six sigma
  • Práce na PC (Microsoft Office)

Co vám můžeme vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity:

- 25 dnů dovolené, pracovní volno s náhradou mzdy od 1 - 5 dnů, příspěvek na dopravné, příspěvek na životní a penzijní připojištění, oceňování dárců krve a kostní dřeně, příspěvek na očkování proti chřipce, příspěvek na stravování, půjčky na bytové účely, věrnostní odměny

- příplatky za směnnost nad rámec Zákoníku práce

  • Možnost odborného a kariérního růstu

Budeme rádi, pokud se nám ozvete a zašlete svůj životopis. Každému kandidátovi vždy odpovídáme, ctíme zásady komunikace a dobré firemní kultury.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3845511  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.