Elektromechanik výrobných zariadení

Hanjoo Light Metal s. r. o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacPresná výška mzdy bude závisieť od pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novovzniknutej spoločnosti hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa nebojí medzinárodného prostredia a má skúsenosti s vykonávaním odborných elektrických prác, vrátane údržby elektrických a mechanických častí strojov. Ak je pre Vás výzvou oprava a údržba výrobných priestorov v novej spoločnosti a máte priateľskú povahu a znalosti, ktoré budú oporou pre kolegov, tak hľadáme práve Vás.

Zodpovednosti Elektromechanika:
- Vykonávanie elektro opráv existujúcich strojov a zariadení
- Údržba elektrických a mechanických častí strojov a zariadení
- Čítanie výkresovej a technickej dokumentácie
- Samostatná práca pri opravách
- Oprava a údržba výrobných priestorov
- Vykonávanie odborných elektrických prác
- Preventívna údržba, inšpekčné prehliadky, plánované opravy, udržiavanie evidencie pre technické zariadenia
- Analýza príčin vzniku porúch, prevencia, predikcia, návrhy na zlepšenia

príplatok za sťažené prostredie 0,862 EUR/hodina
príspevok na stravovanie 4,29 EUR/deň
dochádzkový bonus 70 EUR/mesiac

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala posielajte Vaše životopisy na emailovú adresu
[email protected]

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky uvedené v tejto ponuke. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie elektrotechnika, Vyhl.508 /2009, § 21, §22
- obsluha žeriavov, plošín - výhodou
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci
- charakterové vlastnosti: dôslednosť, zodpovednosť, ochota vzdelávať sa, práca v tíme

Spoločnosť Hanjoo Metal Light je kórejská spoločnosť, ktorá sa za viac ako 30 rokov pôsobenia na domácom trhu stala lídrom výroby hliníkových odliatkov pre automobilové komponenty. V súčasnosti má Hanjoo Metal Light najväčšiu kapacitu na odlievanie hliníka v Južnej Kórei. Tento pozoruhodný rast je odrazom inovatívnych technológii a investícií do výskumu a vlastnej odlievacej technológie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Jurcsíková
Tel.: +421915777069
E-mail: poslať životopis
ID: 4801883  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac