Operátor odlievacích zariadení nízkeho tlaku CPC

Hanjoo Light Metal s. r. o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, príplatok za sťažené prostredie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sledovanie procesu odlievania
- Sledovanie technologických parametrov
- Kontrola správneho pohybu robota na pracovisku
- Udržiavanie správneho izolačného nástreku foriem
- Zabezpečenie plynulého chodu, eliminácia prestojov na pracovisku
- Kontrola a zabezpečovanie kvality odlievaných produktov
- Dôsledné dodržiavanie technologických a pracovných postupov.

- príplatok za sťažené prostredie na rizikovom pracovisku 0,862 EUR/hodina
- príspevok na stravovanie 4,29 EUR/deň
- dochádzkový bonus 70 EUR/mesiac

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala posielajte Vaše životopisy na emailovú adresu
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

automotive

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- fyzická zdatnosť
- znalosť práce s počítačom

Spoločnosť Hanjoo Metal Light je kórejská spoločnosť, ktorá sa za viac ako 30 rokov pôsobenia na domácom trhu stala lídrom výroby hliníkových odliatkov pre automobilové komponenty. V súčasnosti má Hanjoo Metal Light najväčšiu kapacitu na odlievanie hliníka v Južnej Kórei. Tento pozoruhodný rast je odrazom inovatívnych technológii a investícií do výskumu a vlastnej odlievacej technológie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4792622  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac