Reagujte bez životopisu

Inžinier kvality, kontrolór kvality

Hanhart Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1500 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne pri osobnom pohovore v závislosti od skúsenosti, schopností a kvalifikačných predpokladov daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dodržiavanie zásad kvality podľa TS 16949 a požiadaviek zákazníka
Riešenie problémov súvisiacich s kvalitou materiálu, komponentov a výrobkov vo výrobnom procese

Riešenie zákazníckych reklamácií - zúčastňuje sa pri prebierke reklamácií

Riešenie dodávateľských reklamácií

Komunikácia s dodávateľmi, uvoľnenie v zmysle štandardov (PPA, PPAP, ISIR)
Komunikácia so zákazníkmi a ďalšími oddeleniami spoločnosti

Analyzovanie príčin vzniku nezhôd, prijímanie opatrení, zvažovanie rizík, navrhovanie zlepšení, zaškolovanie výrobných pracovníkov po reklamácii

Tvorba kvalitatívnych dokumentov: MRR, 8D, Control Plan, PPA alebo PPAP podľa požiadaviek zákazníka a zodpovednosť za kontrolnú dokumentáciu vrátane sledovania účinnosti prijatých opatrení a akčných plánov

Uskutočňovanie procesných auditov VDA 6.3, realizácia auditov u dodávateľov

Pripravovanie podkladov pre mesačné reporty

Ročné mimoriadne prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku
Príspevok pri okrúhlom životnom jubileu Odmena za realizovanie zlepšovacieho návrhu
Odmena pri získaní nového zákazníka so zohľadnením prínosu
Odmena za odporúčanie nového zamestnanca do tímu
Možnosť práce z domu v prípade potreby

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť, ktorá je dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel TIER2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality, a/alebo textilné a/alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

V odbore

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti kvality v automobilovom priemysle
Znalosti nástrojov manažérstva kvality a špecifických požiadaviek a štandardov v automobilovom priemysle
Ovládanie nástrojov kvality / 8D, 5 Why, Ishikawa, FMEA, Control Plan/
Komunikačné zručnosti – asertívny procesný prístup, navrhovanie a riešenie situácií
Aktívna znalosť anglického jazyka
Zodpovedný prístup, dôslednosť, tímovosť

Výrobná spoločnosť, ktorá je dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel
ID: 4783739  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac