Produktový manažér

Hanes Executive Search

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 3 500 EUR/mesiacmzda sa odvíja od seniority a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skúsenosti s riadením produktov z oblasti bankovníctva, poisťovníctva, služieb
- cez cielené prieskumy, analýzu údajov a a získaných dát zisťuje potreby a priania zákazníkov, má informácie o dianí na trhu, hodnotí konkurenciu
- navrhuje a odporúča povahu a rozsah súčasného core produktu
- hľadá inovácie, vyvíja produkt s ohľadom na potreby klienta
- premýšľa nad customer journey a hľadá spôsoby, ako ju zjednodušiť
- analyzuje návratnosť investícii, navrhuje časový rámec aktivít
- nastavuje komunikačný plán produktu s dopadom na všetkých zákazníkov
- aktívne riadi vývoj a implementáciu produktu do praxe
- pravidelne overuje spokojnosť zákazníka (B2B aj B2C) s produktom
- podporuje interného zákazníka v znalosti produktu a zmien - školenie, materiály

- balík benefitov bude komunikovaný priamo na stretnutí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient je jeden z lídrov na trhu v poskytovaní programov zameraných na benefity v stravovaní a ostatných peňažných benefitov pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- samostatný v schopnosti získavať informácie
- tímový hráč
- zameranie na potreby B2B aj B2C zákazníka
- proaktívny v prinášaní riešení a vízii ako pracovať s produktom
- komunikatívny s aktívnym počúvaním a schopnosťou argumetovať a zvládať námietky
- s energiou a drivom

Hanes Executive Search je slovenská headhuntingová spoločnosť a pomáha svojim klientom s obsadzovaním voľných pracovných pozícií. Kandidátom ponúka komplexnú starostlivosť a pomoc pri hľadaní najvhodnejšej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3964823  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac