2 200 - 2 500 EUR

Key Account Manager

Hanes Executive Search

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne zameranie na budovanie vzťahov s firemným zákazníkom (B2B)
- dlhodobá starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí - akvizícia v prostredí SME aj LA
- účasť na tendroch, príprava podkladov, riadenie celého procesu
- plnenie stanovených osobných aj tímových KPIs a obchodných cieľov
- administratíva a reporting zodpovedajúci takémuto typu pozície

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- adekvátne pracovné vybavenie tomuto typu pozície
- kompletný balík benefitov klient komunikuje priamo kandidátom na osobnom stretnutí

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť poskytujúca systémy a riešenia
v oblasti benefitov a motivácie zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- silné zameranie na potreby zákazníka
- skúsenosti v B2B segmente podmienkou
- skúsenosti s predajom služby vítané
- samostatný a prokatívny prístup
- snaha o dosahovanie cieľov
- otvorený zmenám so schopnosťou prinášať návrhy a riešenia na zlepšenia a efektívne fungovanie
- komunikácia, slovný aj písomný prejav na vysokej úrovni
- schopnosť zvládnuť pracovné stretnutie v AJ podmienkou

Hanes Executive Search je popredná slovenská headhuntingová spoločnosť a pomáha svojim klientom s obsadzovaním voľných pracovných pozícií. Kandidátom ponúka komplexnú starostlivosť a pomoc pri hľadaní najvhodnejšej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Bratislavská cesta 2110/100/D
931 01 Šamorín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Pastorková
E-mail: poslať životopis
ID: 3784812   Dátum zverejnenia: 11.10.2019