Можливість для людей з України

Balenie zásielok pre e-shop a skladové práce

Handymade s.r.o.

Miesto práce
Montážna 15, Prievidza-Priemyselný obvod
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Možnosť získať polročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho skladu s kozmetickými surovinami a obalovým materiálom, ktorý bude zodpovedný za prípravu, balenie a kontrolu prijatých objednávok. Tovar sa balí do krabíc alebo na palety podľa vopred určených pravidiel. Zodpovedá aj za prípravu svojho pracovného miesta a jeho udržiavanie. Súčasťou práce môžu byť aj ďalšie pomocné práce v sklade ako umiestňovanie tovaru na sklad, jeho príprava do maloobchodných balení a jeho správne označovanie.

K pracovnej náplni nášho nového kolegu patrí aj skartovanie výplňového materiálu a kartónu ako aj práca s VZV.

Ponúkame prostredie mladej a dynamickej firmy s otvorenou firemnou kultúrou, stabilnú pracovnú dobu počas pracovných dní s určitou mierou flexibility, skvelý tím kolegov a kopec zážitkov s nimi, kuchynku plnú rôznych pochutín, výuku anglického jazyka na pracovisku, spoločné hodiny jogy a oveľa viac.

Z tejto pozície je aj možnosť postupu na iné pozície.

Pošli nám svoj životopis a pár riadkov s informáciami, ktoré sa do životopisu nehodia ale vystihujú ťa. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

skladové práce, práca v e-shope

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť a dôraz na detail

- komunikačné zručnosti

- práca s PC na používateľskej úrovni

- orientácia na zákazníka

- práca vhodná pre mužov (práca s ťažšími bremenami)

- práca s VZV (zabezpečíme zaškolenie)

Handymade s.r.o je internetový obchod zameriavajúci sa od roku 2015 na predaj surovín určených na výrobu kozmetiky a obalového materiálu. Okrem túžby dodávať na trh široký sortiment surovín na výrobu prírodnej kozmetiky a kozmetických obalov je naším hlavným cieľom poskytovať prvotriedne služby orientované na potreby zákazníka a jeho spokojnosť, fungovať s čo najmenším množstvom odpadu a hlavne, chodiť do práce s úsmevom a cítiť sa v nej dobre.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4820922  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.