HR špecialista

Handtmann

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacSpolu až do výšky 1700 €. Základná mzda: 1500€ + 140€ dochádzkový bonus + 60€ po zaučení variabilná zložka. Ak ťa baví HR, s nami nemáš limity!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa našim HR kolegom v novovybudovanom závode v Kechneci a začni s nami budovať "myšlienky pre budúcnosť"!

Ideme to toho spolu ale niečo bude patriť len tebe! Preto potrebujeme vedieť, v ktorej oblasti si doma. Ak máš:
  • skúsenosti s legislatívou - Zákonník práce a súvisiace predpisy a zákony;
  • skúsenosť s prípravou mzdovej uzávierky - podklady - dochádzka, vyhodnotenie varibilnej zložky, stravné, služobné cesty a pod.
  • skúsenosť s vytváraním a zavádzaním štandardov a procesov;
  • skúsenosť s nábormi;
  • skúsenosť s odmeňovaním - performance management;
  • skúsenosť s hodnotením;
  • skúsenosť so vzdelávaním;
  • skúsenosť s reportingom;
  • skúsenosť s analýzou čísiel a vyvodzovaním akcií;
  • skúsenosť s eskaláciou disciplíny;
  • skúsenosť s HR marketingom;
  • skúsenosť s Duálnym vzdelávaním;
  • skúsenosť s HUMANOM alebo HUMANETOM.

Tak sa nám ozvi! Daj nám vedieť, ktorá oblasť je pre teba zaujímavá. Vyskladaj si svoju pracovnú náplň. Prioritne však hľadáme silného odborníka v legislatívnej oblasti so záľubou v procesoch a náboroch.

Ďalšie benefity:
  • príspevok na dopravu
  • príspevok do DDS
  • jazykové vzdelávanie
  • kurzy a vzdelávacie aktivity
  • stravné lístky v hodnote 6,00€
  • pri odpracovaní celého mesiaca stravné lístky v hodnote 6,80€
  • Deň rodiny v lete
  • vianočný večierok v zime s darčekmi
  • mikulášsky darček pre deti zamestnancov s predstavením
  • darčeková poukážka na Deň otcov a matiek
  • finančná jubilejná odmena
  • finančná odmena za osobné úspechy - svadba, narodenie dieťaťa...
  • multisport karta
  • ročný bonus
  • čiastočné preplácanie cestovného

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Humanet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika, HR

Počet rokov praxe

5

  • aspoň 5 rokov skúsenosti v HR vo výrobnej spoločnosti;
  • znalosť slovenskej legislatívy
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (C1);
  • SAP - výhodou

Osobnostné predpoklady:
  • silne zásadová osobnosť
  • zodpovednosť
  • proaktivita
  • systematickosť
  • sebaovládanie
  • proklientský prístup

Pracovná zmluva je na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia.

Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca rodinná firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva viac ako 3600 zamestnancov. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Na Slovensku sa v Košickom regióne nachádzajú dva výrobné závody - Handtmann Slovakia, s.r.o a nový závod Handtmann Kechnec, s.r.o.

Spoločnosť Handtmann Slovakia na Slovensku pôsobí už viac ako 12 rokov. Patrí medzi stabilných zamestnávateľov vyrábajúcich hliníkové odliatky tlakovým odlievaním. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 200 skvelých zamestnancov.

Handtmann Kechnec, s.r.o. aktuálne dokončila výstavbu svojho závodu a rozbieha výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním s následným CNC opracovaním výrobkov pre automobilový priemysel, využitím najmodernejších automatizovaných strojov a liniek. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 160 skvelých zamestnancov a stále rastie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kopilecová
E-mail: poslať životopis
ID: 4201302  Dátum zverejnenia: 23.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac