Manažér výroby

Handtmann

Miesto práce
Traťová 9, Košice
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 2500,-EUR btto. Výsledná mzda sa bude odvíjať od praktických skúsenosti, schopností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného, cieľavedomého manažéra, hľadača riešení s chuťou zlepšovať výrobné procesy a seba.

Zodpovedá za:
* komplexné riadenie výroby tlakového odlievania, mechanického opracovania a montáže; a zabezpečenie bez-problémového chodu výrobného procesu na všetkých úsekoch výroby;
* plánovanie efektívneho využívania výrobných kapacít a zdrojov, splnenie výrobného plánu a stanovených KPIs;
* pravidelné analýzy a reportovanie výsledkov oddelenia, navrhovanie a realizácia nápravných opatrení;
* optimalizáciu a zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov s cieľom zvyšovania produktivity práce;
* aktívnu spoluprácu oddelenia naprieč firmou pri implementácií nového výrobku do výrobného portfólia;
* personálne záležitosti úseku (štruktúra, zaškoľovanie a rozvoj podriadených, dovolenkové plány, hodnotenie výkonu podriadených atď.).
* dodržiavania stanovených procesov stanovených SMK, ako aj predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarom a ochrany životného prostredia na svojom úseku.

* Možnosť skutočnej sebarealizácie pri zlepšovaní a rozvoji spoločnosti
* Odpovedajúce platové podmienky aj v závislosti od preukázateľných skúseností
* Odborný a profesijný rast
* Ostatné benefity budú predstavené pri osobnom pohovore s vybranými kandidátmi

V prípade, že Vás ponuka zaujala, reagujte prostredníctvom stránky profesie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Prac. skúsenosť min. 5 rokov na obdobnej prac. pozícii (obdobné výrobné prostredie)
* Skúsenosť s vedením ľudí cca 150 ľudí (preukázateľný leadership)
* Znalosť a praktické skúsenosti v oblasti LEAN
* Orientovaný na procesy, ľudí a výsledky
* Znalosť práce s PC, znalosť SAP-u (výhodou)
* Anglický jazyk – B2, Nemecký jazyk (výhodou)

Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca rodinná firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva viac ako 3600 zamestnancov. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Na Slovensku sa v Košickom regióne nachádzajú dva výrobné závody - Handtmann Slovakia, s.r.o a nový závod Handtmann Kechnec, s.r.o.

Spoločnosť Handtmann Slovakia na Slovensku pôsobí už viac ako 12 rokov. Patrí medzi stabilných zamestnávateľov vyrábajúcich hliníkové odliatky tlakovým odlievaním. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 200 skvelých zamestnancov.

Handtmann Kechnec, s.r.o. aktuálne dokončila výstavbu svojho závodu a rozbieha výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním s následným CNC opracovaním výrobkov pre automobilový priemysel, využitím najmodernejších automatizovaných strojov a liniek. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 160 skvelých zamestnancov a stále rastie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4090402  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac