Operátor výroby

Handtmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Traťová 9, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Fixná zložka mzdy: 542 Eur + variabilná zložka mzdy: 108 Eur + príplatky (podľa zmennosti do výšky 200 Eur) + príspevok na dopravu. Nárok na prémie a bonusy podľa interných predpisov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základná obsluha zariadení;
- starostlivosť o kvalitu dielov podľa definovaných pracovných postupov;
- kontrola kvality výroby a balenia odliatkov podľa predpisov;
- opracovanie odliatkov;
- starostlivosť o pridelenú dokumentáciu.

- zaujímavá práca v dynamický rastúcej spoločnosti
- stabilné zamestnanie
- sociálny program
- prémia podľa výsledkov spoločnosti
- ročný bonus
- príspevok na dopravu
- DDS

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom poštou alebo e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom evidencie ako uchádzača o zamestnanie na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu 1 roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

- ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke;
- technická zručnosť;
- prax v obsluhe a nastavovaní CNC výrobných zariadení;
- spoľahlivosť;
- zodpovednosť;

Handtmann Slovakia, s.r.o. je súčasťou nemeckej firemnej skupiny Handtmann, ktorá má viac ako storočnú tradíciu.
Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3000 zamestnancov, z toho 165 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Handtmann Slovakia, s.r.o. zabezpečuje výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním pre automobilový priemysel. Od januára 2011 sa úspešne spustil aj projekt CNC opracovanie a montáž komponentov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Traťová 9
040 18 Košice
ID: 3279500   Dátum zverejnenia: 2.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fixná zložka mzdy: 542 Eur + variabilná zložka mzdy: 108 Eur + príplatky (podľa zmennosti do výšky 200 Eur) + príspevok na dopravu. Nárok na prémie a bonusy podľa interných predpisov spoločnosti