CNC operátor

Handtmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Traťová 9, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Fixná zložka mzdy: 625Eur+ variabilná zložka mzdy: 125Eur+ príplatky (podľa zmennosti do výšky 200 Eur) + príspevok na dopravu. Nárok na prémie a bonusy podľa interných predpisov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spustenie a obsluha CNC obrábacich strojov;
- kontrola stavu parametrov výrobných zariadení a vykonanie potrebných korekcií;
- informuje o vykonaných korekciách a zodpovedá za uvoľnenie výroby do série oddelením kvality;
- zoraďovanie a nastavovanie obrábacich zariadení, vrátane výmeny nástrojov;
- zodpovednosť za periferné zariadenia, ktoré prináležia mechanickému opracovaniu;
- starostlivosť o pridelenú dokumentáciu;
- vizuálna kontrola odliatkov a neustále sledovanie kvality výroby;

- zaujímavá práca v dynamický rastúcej spoločnosti
- prémia - 2x v roku
- stabilné zamestnanie
- sociálny program
- príspevok na dopravu
- bonus 1x ročne
- DDS
- možnosť vzdelávania

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom poštou alebo e-mailom na info@handtmann.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojníctvo

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný prístup k práci
- precíznosť a dôslednosť
- čítanie technických výkresov
- znalosť nemeckého jazyka (nie je podmienkou)
- spoľahlivosť a flexibilita

Handtmann Slovakia, s.r.o. je súčasťou nemeckej firemnej skupiny Handtmann, ktorá má viac ako storočnú tradíciu.
Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3000 zamestnancov, z toho 165 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Handtmann Slovakia, s.r.o. zabezpečuje výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním pre automobilový priemysel. Od januára 2011 sa úspešne spustil aj projekt CNC opracovanie a montáž komponentov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Traťová 9
040 18 Košice
ID: 2855238   Dátum zverejnenia: 21.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fixná zložka mzdy: 625Eur+ variabilná zložka mzdy: 125Eur+ príplatky (podľa zmennosti do výšky 200 Eur) + príspevok na dopravu. Nárok na prémie a bonusy podľa interných predpisov spoločnosti.