Frézar / sústružník

Handtmann

Miesto práce
Traťová 9, Košice
Termín nástupu
dohodou
Plat: 900,- Eur + príplatky (podľa zmennosti do výšky 200 Eur) + príspevok na dopravu. Nárok na prémie a bonusy podľa interných predpisov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívna práca s obrábacimi strojmi - sústruh, fréza, hlbička;
  • výroba a úprava náhradných dielov na základe technických výkresov: sústruženie, frézovanie, hlbenie;
  • výroba prípravkov na základe technickej dokumentácie;
  • spolupráca pri príprave nástrojov pre tlakové odlievanie - demontáž, čistenie, oprava, montáž.

  • stabilné zamestnanie v rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • prémiový systém
  • bonusový systém
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom poštou alebo e-mailom na [email protected] .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačov za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke - vyučený nástrojár, obrábač kovov

  • precíznosť
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • schopnosť práce s obrábacimi strojmi- sústruh, fréza, hlbička
  • schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
  • ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke

Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca rodinná firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva viac ako 3600 zamestnancov. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Na Slovensku sa v Košickom regióne nachádzajú dva výrobné závody - Handtmann Slovakia, s.r.o a nový závod Handtmann Kechnec, s.r.o.

Spoločnosť Handtmann Slovakia na Slovensku pôsobí už viac ako 12 rokov. Patrí medzi stabilných zamestnávateľov vyrábajúcich hliníkové odliatky tlakovým odlievaním. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 200 skvelých zamestnancov.

Handtmann Kechnec, s.r.o. aktuálne dokončila výstavbu svojho závodu a rozbieha výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním s následným CNC opracovaním výrobkov pre automobilový priemysel, využitím najmodernejších automatizovaných strojov a liniek. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 160 skvelých zamestnancov a stále rastie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kopilecová
E-mail: poslať životopis
ID: 2066166  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat: 900,- Eur + príplatky (podľa zmennosti do výšky 200 Eur) + príspevok na dopravu. Nárok na prémie a bonusy podľa interných predpisov spoločnosti