Tavič

Handtmann

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ASAP
750 - 900 EUR/mesiac+ príplatky cca.150 €, + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta do tímu novovzniknutej firmy, ktorý má záujem byť pri rozbehu výroby, ktorého úlohou je príprava tekutého kovu pre tlakové odlievanie:
  • vsádzkovanie blokového materiálu;
  • nastavenie a obsluha šachtovej pece;
  • ošetrenie a kontrola kvality tekutého kovu;
  • rozvoz a doplnenie tekutého kovu pomocou VZV do tlakových odlievacích strojov;
  • starostlivosť o sklad blokového materiálu - uskladňovanie a vyskladňovanie (FiFo), odpis zo skladu;

  • práca v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti;
  • ročný bonus;
  • príspevok na dopravu;
  • DDS;
  • sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke alebo strojnícke

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

tavič, obsluha VZV

Počet rokov praxe

2

  • minimálne 2 ročná prax ako tavič a obsluha VZV;
  • znalosť nemeckého jazyka je výhodou;
  • zodpovednosť;
  • dôslednosť;
  • samostatnosť.

Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca rodinná firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva viac ako 3600 zamestnancov. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Na Slovensku sa v Košickom regióne nachádzajú dva výrobné závody - Handtmann Slovakia, s.r.o a nový závod Handtmann Kechnec, s.r.o.

Spoločnosť Handtmann Slovakia na Slovensku pôsobí už viac ako 12 rokov. Patrí medzi stabilných zamestnávateľov vyrábajúcich hliníkové odliatky tlakovým odlievaním. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 200 skvelých zamestnancov.

Handtmann Kechnec, s.r.o. aktuálne dokončila výstavbu svojho závodu a rozbieha výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním s následným CNC opracovaním výrobkov pre automobilový priemysel, využitím najmodernejších automatizovaných strojov a liniek. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 160 skvelých zamestnancov a stále rastie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3995161  Dátum zverejnenia: 8.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac