Zlievač/nastavovač - obsluha a nastavovanie tlakového odlievacieho stroja

Handtmann Kechnec s. r. o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 900 EUR/mesiac+ príplatky cca.150 €, + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta do tímu novovzniknutej firmy, ktorý má záujem byť pri rozbehu výroby s nasledovnými úlohami:
- spustenie a obsluha tlakového odlievacieho stroja;
- nastavovanie tlakového odlievacieho stroja;
- starostlivosť o chod zariadenia ako napr.: kontrola stavu médií, kontrola filtrov a iných strojových častí zariadenia;
- spolupráca pri prestavbe tlakového odlievacieho stroja;
- kontrola kvality výrobkov podľa kontrolného plánu;

- práca v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti;
- ročný bonus;
- príspevok na dopravu;
- DDS;
- sociálny program.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2020 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke alebo strojnícke

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

zlievač alebo nastavovač výrobných zariadení
2

- minimálne 2 ročná prax s prestavbou / nastavovaním výrobných zariadení;
- znalosť nemeckého jazyka je výhodou;
- zodpovednosť;
- dôslednosť;
- samostatnosť.

Handtmann Kechnec, s.r.o. je súčasťou nemeckej firemnej skupiny Handtmann, ktorá má viac ako storočnú tradíciu. Spoločnosť aktuálne stavia svoj závod v priemyselnom parku v Kechneci.
Na Slovensku je popri závode Handtmann Slovakia, s.r.o. so sídlom v Košiciacich druhým závodom tejto firemnej skupiny.
Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3600 zamestnancov, z toho 200 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Handtmann Kechnec, s.r.o. je aktuálne vo výstavbe a bude zabezpečovať výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním a CNC opracovanie výrokov pre automobilový priemysel využitím najmodernejších automatizovaných strojov a liniek.

Traťová 9
040 18 Košice - mestská časť Krásna

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Špačková
Tel.: +421556115702
E-mail: poslať životopis
ID: 3995159  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac