1 200 - 1 500 EUR

Špecialista nákupu (Ref. č.: 092019)

Handtmann Kechnec s. r. o.

Miesto práce
Traťová 9, 040 18 Košice, Košický kraj
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novozniknutnej spoločnosti Handtmann Kechnec, s.r.o. so sídlom v priemyselnom parku v Kechneci hľadáme šikovného nákupcu, ktorého láka byť súčasťou tímu, ktorý buduje nový závod.
Hlavné pracovné úlohy:
- budovanie oddelenia nákupu v novom závode podľa štandardov firemnej skupiny Handtmann;
- nastavenie procesu nákupu v spolupráci so sesterskou spoločnosťou a centrálou;
- nastavenie systému SAP pre proces nákup;
- nákup strojov, zariadení, technológií, pomocných látok a ďalších tovarov a služieb pre výrobu a chod spoločnosti;
- realizácia uvoľnených investícií a sledovanie rozpočtu;
- dispozícia a sledovanie tremínov nakúpených tovarov a služieb;
- komplexné spracovanie požiadavky na nákup - objednávka, kontrola faktúr, riešenie odchýlok, atď.

- stabilné zamestnanie v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti;
- bonusový systém;
- príspevok na dopravu;
- možnosť vzdelávania sa;

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom poštou alebo e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie-strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- zodpovedný a odborný prístup k danej práci;
- dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti;
- schopnosť analýzy a orientácia na cieľ;
- flexibilita a schopnosť si určiť priority;
- ochota a schopnosť riešiť odchýlky od želaného stavu;

Handtmann Kechnec, s.r.o. je súčasťou nemeckej firemnej skupiny Handtmann, ktorá má viac ako storočnú tradíciu.
Na Slovensku je popri závodu Handtmann Slovakia, s.r.o. so sídlom v Košiciacich druhým závodom tejto firemnej skupiny.
Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3000 zamestnancov, z toho 200 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Handtmann Kechnec, s.r.o. je aktuálne vo výstavbe a bude zabezpečovať výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním a CNC opracovanie výrokov pre automobilový priemysel.

Traťová 9
040 18 Košice - mestská časť Krásna
ID: 3767260   Dátum zverejnenia: 19.9.2019