1 200 EUR

Operátor skladu (Ref. č.: 111)

Hana Szabová - Spoločnosť zaoberajúca sa záhradným nábytkom

Miesto práce
Veľký Lapáš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)
1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a kontrola pomocných pracovníkov
- vykládka, nakládka tovaru, ako aj príjem tovaru na sklad
- vychystávanie tovaru podľa dodacieho listu, príprava tovaru na výdaj zo skladu
- vyskladňovanie tovaru a jeho premiestnenie zo skladu do zóny výdaja materiálu, kontrola tovaru
- manuálna práca v sklade
- ručná manipulácia s paletovými nízkozdvižnými vozíkmi
- v prípade, že tovar nie je paletizovaný, paletizácia tovaru
- uskladnenie tovaru do regálových pozícií v sklade
- odovzdanie tovaru kuriérovi a fyzická kontrola uskladneného tovaru
- raz za mesiac vykládka kamionu , kontajneru
- práca s balíkmi od 10 - 40kg
- práca vhodnejšia pre mužov kvôli fyzickej náročnosti
- práca od 7h - 16h cez týždeň

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

na živnosť 1200

- práca v malom sklade v rodinnom kolektíve
- nieje potreba práca s VZV

- bez zaslaného životopisu nekontaktujeme osoby

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- znalosť madarského jazyka výhodou

Sme rýchlorastúca rodinná spoločnosť , ktorá sa zaoberá predajom záhradného nábytku viac ako 5 rokov.
Na našich zamestnancoch nám záleží a preto je obojstranná úprimnosť pre nás veľmi dôležitá.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa záhradným nábytkom
Veľký Lapáš
951 04 Veľký Lapáš

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristina Helenova
E-mail: poslať životopis
ID: 3784343   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   na živnosť 1200