Vedúci/a smeny v práčovni

Hammerl Textilcare k. s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
5,19 EUR/hod.netto mzda minimum od 1.000 euro mesačne + zákonné príplatky a dochádzková bonusová odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívna koordinácia a optimalizácia pracích procesov a koučing zamestnancov.
Denný report pracovných výsledkov a komunikácia s nadriadeným.
Zabezpečenie integrácie nových zamestnancov, komunikácia s HR oddelením a administratívou.
Zabezpečenie výrobných a pomocných zložiek potrebných k produkcii.
Práca na plný úväzok a 2 zmeny.

Peňažný príspevok na stravovanie
Dochádzkový bonus
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá, aby nám poslali svoje štruktúrované životopisy na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Vedúca osobnosť, štrukturovaná práca, pracovné skúsenosti min. 2 roky vo výrobnej oblasti na vedúcej pozícii, zodpovednosť, flexibilita a organizačné schopnosti.
Skúsenosti s vedením zamestnancov podmienkou.

Základné znalosti PC - Word, Excel, Outlook - základy.
Znalosť nemčiny je vítaná.

Firma Hammerl Textilcare k.s. sa venuje praniu a žehleniu prádla, hlavne pre zahraničnú klientelu v oblasti hoteliérstva a cestovného ruchu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Dejan Tkalčič, MBA
Tel.: +421911077792
E-mail: poslať životopis
ID: 4821473  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,19 EUR/hod.